No wayy
logo

Wstęp

Witam cię w moim pilotażowym programie warsztatowym. W chwili obecnej warsztaty będą podzielone na dwie grupy, warsztaty z retuszu i warsztaty indywidualne lub połączenie obu warsztatów. Z czasem i przy większym zainteresowaniem chciałbym wprowadzić formy warsztatów grupowych.

Dla Kogo

Warsztaty będą skierowane dla osób posiadających doświadczenie, jak również dla osób zaczynających swoją przygodę z fotografią.
Podczas pracy będę chciał cie nauczyć tego jak pracuje od A do Z, bez żadnych tajemnic.
Ze względu, że są to warsztaty indywidualne, wszystko zostaje omówione w porozumieniu z Tobą. Czas, miejsce, temat szkolenia.
Sam też decydujesz o głównych celach wartszatów.

O retuszu

Chciałbyś się dowiedzieć więcej o samym retuszu, który widzisz u mnie na zdjęciach. Niema problemu, pomogę ci osiągnąć jak najlepsze rezultaty.
Dowiesz się jak przygotowuje pliki w Capture One i ACR do właściwego retuszu, jakich technik używam do edycji skóry i usuwania niedoskonałości, technik color grandingu i wiele innych.
Dodatkowo udostępniam ci wybrane przez ciebie moje zdjęcia i omawiamy je krok po kroku.(większość moich zdjęć ma zapisaną pełną historie edycji) :)
Oraz otrzymujesz akcje PS, z której korzystam, ułatwi ci ona pracę nad zdjęciami.
Sam też również decydujesz na jakich plikach chcesz się uczyć. Mogą być to twoje zdjęcia, jak również moje. Lecz pamiętaj jeżeli są to twoje pliki, muszę je pierw zobacyzć, czy będzie to dobry materiał do nauki :)

Poniżej mała dawka ostatnich moich prac before/after :]

Lokalizacja

Najczęściej można mnie spotkać we Wrocławiu, ale nie będzie dla mnie też problemem dojechać do ciebie

Jak się skontaktować

beforeafter
beforeafter
beforeafter